Duyurular

...

2020-2021 Özel Yetenek Sınavı - Sınava Giriş Listeleri

*Adaylar sınava 50'şerli gruplar halinde davet edileceklir

Sınav saat 17:00'da Çukurova Üniversitesi Atletizm Pisti'nde olacaktır.

02.09.2020 Çarşamba Sınava Giriş Listesi

1. Grup

Sınava Giriş Numarası Aday No Ad Soyad
1 3 MELİSA MİLLİ
2 4 HİLAL KUYTU
3 5 GÖKÇE SAHİLLİ
4 12 ÖZLEM SEVİMER
5 41 ÖZGE YARDIM
6 44 MELİSSA KALE
7 46 ESİN ÖZKAN
8 48 MİZGİN DEMİR
9 50 SULTAN SENA GEMİK
10 55 ALEYNA SAKIN
11 57 İLAYDA ALBAN
12 59 NAZLICAN DEMİRTAŞ
13 60 KADER BATTALOĞLU
14 63 KARDELEN GÜLDOĞAN
15 67 NİGAR FINDIK
16 74 İREM PUNAR
17 82 ECE KANAN
18 84 ÇAĞLA TAYLANCI
19 86 ESRA AKBAL
20 89 BERİVAN UĞURLU
21 91 İLAYDA UZUNCA
22 92 DAMLA PAMUK
23 97 MÜZEYYEN YALÇIN
24 99 SENA YEŞİL
25 102 GÜLÇİN DİLBİLEN
26 104 HELİN KORKMAZ
27 106 TUĞBA CESUR
28 107 YAREN KAN
29 111 YAREN NUR ŞERBETÇİ
30 113 NEJLANUR AY
31 117 DOĞA SÜREL
32 119 AŞKIN ŞİMŞEKYILMAZ
33 122 HAZAL ÖZÇİMENOĞLU
34 123 MELİS GÖRKEM ÖZDEN
35 124 NAZLICAN ÇAKIR
36 126 ŞÜKRAN BOR
37 128 SİBEL DAYAN
38 129 İZEL SUÇAĞI
39 131 BÜŞRA YİĞİT
40 132 SEHER ASLAN
41 133 MELEK NAZLI ÇETİN
42 135 SONAY DEMİR
43 139 RABİA ARDIÇ
44 140 BUSE EŞİT
45 143 YAREN ULAŞ
46 144 FATMANUR CENGİZ
47 145 HATİCE MERVE BORA
48 146 SUDE NAZ GÜRBÜZKOL
49 147 TESLİME FULYA TIRAŞ
50 148 ŞÜLAY PEHLİVAN
2. Grup
Sınava Giriş Numarası Aday No Ad Soyad
51 151 SEDA BAŞKAN
52 153 ALEYNA KÜSİN
53 161 SULTAN AKAN
54 162 İREM NEYİŞ
55 163 ESRA ULUĞ
56 167 NURHAYAT TATLI
57 171 MİZGİN TÜYSÜZ
58 173 MERVE ADIBELLİ
59 176 İPEK KEMHA
60 184 SEÇİL AKPINAR
61 187 MİRAY COŞKUN
62 189 AYBÜKE ANLAR
63 190 AYDA NUR ANLAR
64 191 IRMAK RAY
65 193 BUSE KOCAGÜL
66 195 ZEYNEP KIRMAZ
67 199 SULTAN ALTIN
68 208 DOĞA GÜLEKEN
69 212 CEREN ÖZBERK
70 213 HİLAL YASSI
71 214 CEREN SULTAN ALGÖNÜL
72 215 İLKNUR AĞAR
73 216 ÖZGE YAMAN
74 217 MELİSA AY
75 218 DİLEK KÜRKBABAOĞLU
76 224 CENNET TAŞ
77 228 EMİNE ÖNER
78 251 NİSA KAYNAR
79 256 İREM ŞEYDA ARSLAN
80 262 CEYDA DİLARA KÖKSAL
81 263 BERFİN ESKİCİOĞLU
82 265 ELANUR ATALA
83 266 YASEMİN KUL
84 267 TENZİLE SORAR
85 268 SEDA GÜLER
86 269 RÜMEYSA ARAZ
87 270 KISMET GEVRİK
88 288 DİLARA GINDIRGA
89 289 CEMİLE TEKİN
90 290 MELİHANUR AKPINAR
91 292 ELİF YAREN ÇAKILI
92 296 KADER GENÇ
93 311 ÜLKÜ ŞİMŞEK
94 312 SİBEL ALICI
95 314 ŞÜKRAN GÜÇÜK
96 319 NEHİR BESİME ÇELİK
97 320 FEYZA BETÜL ELBİR
98 322 DİLARA YALÇIN
99 330 İLAYDA ŞAHİN
100 335 ŞİMAL YOKSULABAKAN
3. Grup
Sınava Giriş Numarası Aday No Ad Soyad
101 336 GÖZDE KORKMAZ
102 337 AYŞE ÇİLOĞULLARI
103 340 KAMİLE İNCELER
104 341 GÜLSÜM BEYZA ÇAKIR
105 348 BAHAR EKİNCİ
106 354 EMİNE BÜYÜMEZ
107 361 BENGÜ BORUCU
108 363 ALEYNA AKAYDIN
109 368 ŞÜKRAN ELKUŞ
110 370 SİNEM SEVGİ
111 374 DURSUN GÜL SARI
112 376 AYŞE AYBÜKE GÖÇMEN
113 377 PETEK TÜREN
114 384 ŞARA YAREN KAYNAKKAN
115 385 GÖKSU KARAMAN
116 386 ŞEYMANUR BOZDOĞAN
117 387 SİNEM TAŞTAN
118 389 GAMZE ALTUNYÜZÜK
119 393 NİSANUR UÇAR
120 394 SİNEM ŞAAR
121 395 ELİF UĞUZ
122 396 GÖKÇE ŞİMŞEK
123 397 ESMA ÇELİK
124 398 DENİZ AKBABA
125 402 ŞEVVAL ASLAN
126 407 BUKET EKİNCİ
127 409 KARDELEN BİÇER
128 413 FATMA TONĞA
129 415 SEDA NUR ŞAHİN
130 416 EYLÜL AKMAN
131 437 SEHER POLAT
132 438 AYŞE NUR GENÇ
133 440 SENA GÖÇMEN
134 441 GAMZE NUR ÇETİN
135 445 CEYLAN SULTAN KOÇAK
136 446 EMİNE TALAY ATAŞ
137 447 İREMSU TEBERİK
138 448 RABİA TEK
139 449 SEVİNÇ URAT
140 450 TUĞBA CİNGÖZ
141 451 İLAYDA ÜLKEN
142 460 TUĞÇE HAN YALÇIN
143 466 ASLI ERDEM
144 468 AYBİKE IŞIK
145 469 FATMA SELİN IŞIK
146 473 DİLARA KUBAT
147 474 AYŞENUR İŞKEN
148 476 YASEMİN PATLAR
149 477 İREM ŞANAL
150 485 GAYE BAHÇECİ
4. Grup
Sınava Giriş Numarası Aday No Ad Soyad
151 494 AYŞE KARAKAYA
152 499 MELEK ŞEYDA KAYA
153 501 İLAYDA ÇEKİÇ
154 506 BETÜL KAYA
155 507 DİLARA TEKCAN
156 509 YILDIZ KONUKLU
157 513 HÜRÜ SELBİ
158 514 İLAYDA ATAŞ
159 516 DUYGU TEKİN
160 517 SERAY DEMİR
161 518 AYŞE YAREN KARA
162 520 NEVAL ALASIRT
163 521 HANDENUR ŞAHİN
164 522 MERYEM YARIKKAYA
165 523 İPEK YILDIZ
166 528 ELİF ORÇAN
167 530 AYBÜKE KAYA
168 532 NURİYE ÇULHA
169 537 RAKİBE AZRA KARABULUT
170 542 YASEMİN SERBES
171 544 NİDANUR TAŞ
172 545 SEREN BURSALI
173 547 MÜKERREM ESKİ EVCİK
174 557 ARZU ALGIN
175 559 BAŞAKNUR SAYGILI
176 564 BERFİN ERBASAN
177 565 SELİNAY GÜLDÜREN
178 572 BİRSU ILGIN ÖZTÜRK
179 574 İREM TÜREDİ
180 575 MİHRİVAN ESİM
181 577 BİLGE YAVUZ
182 578 İLAYDA EROL
183 582 AYSUN TAŞ
184 583 ŞEVVAL SILA ÖZTÜRK
185 586 GİZEM DİLARA CAN
186 593 AYŞE MERCİMEK
187 594 FATMA NUR SÖYLEMEZ
188 599 NİHAL NERGİZ ARSLAN
189 609 BİLGEHAN KARDEŞOĞLU
190 610 DURDANE DEVECİ
191 619 NEBAHAT EŞKARA
192 620 AYŞE AKÇAM
193 625 ZEHRA ELÇİ
194 627 DİLAN KAYA
195 632 GİZEM SÜSLÜ SARIDOĞAN
196 640 EDA NUR SOLAK
197 641 HAYAL TANLI
198 642 SELİN ŞİMŞİR
199 643 ELİF NUR YATAP
200 648 SİBEL ÇİFTÇİ
5. Grup
Sınava Giriş Numarası Aday No Ad Soyad
201 649 ZEYNEP AYDENİZ
202 650 GÖZDE ORUÇ
203 651 SENEM AKÇADAĞ
204 653 BUSE KAPLAN
205 654 BİLGE ERGİN
206 655 KADER ŞEN
207 656 SİMGE GÜMÜŞ
208 658 SEBİHA NUR ÖZERTEN
209 664 BESTE BENAN COŞĞUN
210 667 BERFİN OKTAR
211 668 GÜLPERİ UZDİLLİ
212 669 ESMA NUR YILMAZ
213 671 KADER DURGUT
214 676 ESRA KUŞDEMİR
215 684 BÜŞRA ALTINKARA
216 685 GAMZE BEYDİLLİ
217 687 MELİS TUĞRUL
218 699 GAMZEGÜL METE
219 704 DİLAN OKTAY
220 705 YELİZ ASLAN
221 706 SÜMEYYE ÖZŞAFAK
222 708 SEDANUR ADANUR
223 709 MERVE GÖKTEKE
224 710 ELANUR KARAKAYALI
225 711 GAYE DÖNER
226 712 VİLDAN NUR CEYLAN
227 713 ÜLKÜ YAŞAR YÜKSEL
228 714 FATMA BAYAV
229 721 RUMEYSA SAVCI
230 726 ZEHRA DEMİRCİ
231 731 ALİYE TOMBUL
232 732 YAĞMUR LEVENTCANLI
233 737 HANİFE TOZLU
234 738 ÖZLEM ÖZDOĞAN
235 749 YAREN TANIR
236 761 EMİNE BÜŞRA PAKSOY
237 769 PERİHAN OSANDIRMAZ
238 770 ELİF GÖZEL
239 772 DİLAN AKÇA
240 779 ELİF MERVE ALİ
241 780 ELİF ÖZDEMİR
242 783 AÇELYA MAYAOĞLU
243 788 BEYZA KUŞSAN
244 789 SÜMEYRA ERGEZER
245 790 CANSU BÜKÜLMEZOĞLU
246 796 AYFER BULUT
247 801 FATMA KILINÇ
248 802 TESLİME YAŞAR
249 803 GÖKÇE ŞAHİN
250 812 SILA CAN
6. Grup
Sınava Giriş Numarası Aday No Ad Soyad
251 819 ÜMMÜGÜLSÜM KALAN
252 823 MELİS İNCİ
253 836 EMİNE NUR YÜREKDELEN
254 848 BERFİN GENÇAY
255 854 BÜŞRA ARSLAN
256 858 DİLAN ŞEN
257 862 HAYAT BUDAMAZ
258 864 NURHAYAT ZİLAN KARABOĞA
259 865 SUDE NAZ SÜRENLER
260 866 YAĞMUR KÜÇÜKGÖDE
261 872 NİMET YURTTAGÜL
262 873 DUYGU YAVUZ
263 878 RÜMEYSA AYBAR
264 879 AYŞENUR CAN
265 880 ZUHAL KARATEKİN
266 881 ELİFNUR ÇEVİK
267 886 NERGİZ KAYRALCI
268 887 ECENAZ ÇAYIR
269 890 ELİFE ERTEN
270 901 YAĞMUR KAPLAN
271 902 ZEHRA KATIRCI
272 1 İSMAİL BERBER
273 2 AHMET ÇELİK
274 6 EREN YABACI
275 7 HAŞİM EREN KAVRI
276 8 İSA GÖREL
277 9 EBUBEKİR KABAKCIOĞLU
278 10 MEHMET ŞEVKET KÖSEOĞLU
279 11 GAZİ DURAN
280 13 MUHAMMED ALİ ASKEROĞLU
281 14 ALP KAĞAN BAL
282 15 AHMET SELİM OKAY
283 16 HÜSEYİN UÇAR
284 17 KADİR KARACA
285 18 MUSTAFA ŞEKEROĞLU
286 19 SERKAN AÇAR
287 20 MUHAMMET MUSTAFA YAŞAR
288 21 AYBERK ASLAN
289 22 NECATİ ÖZKAR
290 23 ENİS ŞENBOY
291 24 MEHMET AKİF ERGÜL
292 25 UTKU KÜÇÜK
293 26 ÖMER AKBAŞ
294 27 DEMİR GEÇER
295 28 CUMALİ TAKAN
296 29 EMİRCAN ÜNAL
297 30 MUHARREM POLAT
298 31 CİHAT AHMET BOZTEKE
299 32 MUHAMMED ALİ ARSLAN
300 33 ERKAN YILMAZ
7. Grup
Sınava Giriş Numarası Aday No Ad Soyad
301 34 OKAN EMRE METE
302 35 RAMAZAN SOLAKLIOĞLU
303 36 UMUT ÖZKAN
304 37 MİKAİL KALEBOYNU
305 38 RESUL YÜKSEL
306 39 EMİRCAN KALEM
307 40 OĞUZHAN ERTEM
308 42 SEMİH AKBULUT
309 43 TAHA ÇETİNBAĞ
310 45 NAHSAN GÜNEŞ
311 47 AHMET ÖZKAN
312 49 FURKAN TAŞ
313 51 KADİR EMRE DOĞMAZ
314 52 SEMİH BASTI
315 53 MUHAMMET MURAT ÜNLÜ
316 54 ALİ AŞIK
317 56 ORÇUN ÖZCAN
318 58 MEHMET EŞER
319 61 AYKUT ZİREK
320 62 MEHMET KOÇ
321 64 OKAN SALMAZ
322 65 SAMET CAN YOĞURTCU
323 66 YAHYA YENEN
324 68 MURAT AYA
325 69 KADİR MERTKAN CERRAH
326 70 FURKAN MUYAN
327 71 ZEYNEL GÜMÜŞEL
328 72 AHMET CAN SARAN
329 73 TAMER ŞAHİN BOZGEYİK
330 75 MEHMET ERVA ELCAN
331 77 BATUHAN BERKAY ERASLAN
332 78 OKAN ERDOĞAN
333 79 SAMET ERGÜN
334 80 İBRAHİM BAYIRDAR
335 81 HASAN TURAK
336 83 MUHAMMET EMİN KEÇELİ
337 85 HALİL BAYSAL
338 87 FERİT ÖZDEMİR
339 88 AZAD YOĞAN
340 90 ALPEREN KÜRŞAT TEKATLI
341 93 OSMAN YÜKSEL
342 94 UMUTCAN APAYDIN
343 95 ATAKAN EKİZ
344 96 BARAN COŞKUN
345 98 ZEYNEL ABİDİN ULAŞ
346 100 CAN AYDOĞMUŞ
347 101 ABDURRAHMAN ÇELİK
348 103 RIZGAR ÇETİN
349 105 VEYSEL AYDIN
350 108 MUSTAFA DAVARCI
8. Grup
Sınava Giriş Numarası Aday No Ad Soyad
351 109 CEMAL KORAY SOLĞUN
352 110 MUHAMMET FURKAN ELİTAŞ
353 112 FURKAN GÖNEN
354 114 UMUT TOKUYUCU
355 115 FERHAT BESNİ
356 116 BORA AKGÜL
357 118 HAYRETTİN PERK
358 120 MEHMET EMİN KALAĞASIOĞLU
359 121 ZEKİ TİNİZ
360 125 MEHMET TOMBUL
361 127 MESUT DURUK
362 130 MAHSUM KAYDI
363 134 NURULLAH CEYHAN
364 136 BARIŞ BIYIKLI
365 137 BATUHAN KAPLAN
366 138 YUNUS KARASU
367 141 MUSTAFA PAKOĞLU
368 142 GÖKHAN AŞKAR
369 149 CEM EMMUNGİL
370 150 EFE ÇOPUR
371 152 EREN ÖZDEN
372 154 MUHAMMET KAAN KAVAK
373 155 HIDIR ATAKAN TEKCAN
374 156 ÖMER İSLAM KAHLAR
375 157 VOLKAN BOZKURT
376 158 ALPEREN ÖNEM
377 159 FEVZİ METİN KESKİN
378 160 BARIŞ AYDIN
379 164 FURKAN KARACA
380 165 ENES KOÇ
381 166 BURAK BİÇER
382 168 EREN MUTLU
383 169 BURAK BÜLBÜL
384 170 SERDAR GENÇ
385 172 ALİ YÜKSEKDAĞ
386 174 EMİN BAHADIR AVARA
387 175 AHMET NOYAN
388 177 MEHMET ALİ GÜRSOY
389 178 ATAKAN TURGUT
390 179 EMRE KODAK
391 180 FURKAN ÖĞDÜR
392 181 MEHMET KAAN KARGACI
393 182 BERKAY UYGUNGÜL
394 183 MUAMMER ŞAHBAZ
395 185 MUHAMMET MUSTAFA ÖZTEKİN
396 186 HALİS ENES ŞEVİK
397 188 SALİM MANSUR
398 192 ALİ COŞKUN TUNCER
399 194 GALİP KOÇ
400 196 KAMİL SALMAZ
9. Grup
Sınava Giriş Numarası Aday No Ad Soyad
401 197 MEHMET CAN SERT
402 198 KAYHAN SİVLİM
403 200 ERAY DÖNMEZ
404 201 BARIŞ ÇOR
405 202 SALİH ÇİFTÇİ
406 203 ALPER KIZILTOPRAK
407 204 BAYRAM ÖZKAN ÇOBAN
408 205 ALKIM OBERON KARAKUŞ
409 206 MUHAMMED ÇELİK
410 207 METEHAN DAYANÇ
411 209 TAHA KÜÇÜKNANE
412 210 ORHAN GÖÇER
413 211 EMRE AŞKAR
414 219 MUSTAFA SÜLÜKER
415 220 FATİH EFENDİOĞLU
416 221 YİĞİT ÜNALDI
417 222 AKIN ASİL
418 223 SEDAT KARADEMİR
419 225 ABDULLAH GÖKTAŞ
420 226 SERKAN DÖNDERİCİ
421 227 EMRAH KOZACIOĞLU
422 229 TOLUNAY KENÇ
423 230 CABBAR ATAR
424 231 EMİRHAN TOSYALI
425 232 ALİ RIZA TÜRK
426 233 ENES ERCAN
427 234 ABDULLAH GÖKTAŞ
428 235 ZEKİCAN MERKEZLİ
429 236 YUSUF KARABULUT
430 237 BURAK KARADAĞ
431 238 YUNUS EMRE ARSLAN
432 239 METİNER SİVACİ
433 240 MUSTAFA GÖK
434 241 BARIŞ SAYĞILI
435 242 MUSTAFA ZEYTUNLU
436 243 MUHAMMET REŞAT GÜNGÖR
437 244 HAYRİ GÜNEŞTEPE
438 245 ADEM ATAKAN ŞAHİN
439 246 HASAN ÖZDİLEK
440 247 ÖZCAN ÖZBAY
441 248 HAKAN ÇİÇEK
442 249 ALİ EMRE EREN
443 250 YUSUF YILDIRIM
444 252 AHMET SAMET EREN
445 253 DENİZ AKDEMİR
446 254 ABDULLAH ÇELİK
447 255 SAVAŞ MENDİ
448 257 SONER UNCUER
449 629 ANIL KIRAÇ
450 258 SEYDİ ÖZKAYTAN
 

03.09.2020 Perşembe Sınava Giriş Listesi

1. Grup

Sınava Giriş Numarası Aday No Ad Soyad
451 723 GÜZİDE KİLECİ
452 76 CENGİZ CAN ŞEN
453 259 AHMET POTUROĞLU
454 260 HAZAR TOPRAK
455 261 MUHAMMED EMRE ÖZKURT
456 264 UĞUR UTKU ÖZBEY
457 271 SİNAN KAYA
458 272 AHMET SELİM NACAR
459 273 SEFA BAKAR
460 274 MEHMET ALİ ÖZBEK
461 275 MELİHCAN BOZDAYI
462 276 TUNAHAN RACİ KOT
463 277 CUMALİ ALTINTOP
464 278 EMİRHAN KARTAL
465 279 BARIŞ KARTAL
466 280 AZAD YARUK
467 281 MUHAMMED FURKAN YALÇINKAYA
468 282 HALİL İBRAHİM GENÇ
469 283 FARUK ALİ DİNLER
470 284 MEHMET AKİF KÜÇÜKCAN
471 285 SAMED AYDIN
472 286 KEMAL BALIKÇI
473 287 CEMAL BALIKÇI
474 291 MUHAMMET SÜNDÜK
475 293 ÖMER ŞİMŞEK
476 294 SERKAN YILDIRIM
477 295 OKAN KIRCALI
478 297 ALİ İLBEY ÇAKMAK
479 298 KADİR CAN YURDAIŞIK
480 299 ZİHNİ TANIRĞAN
481 300 DENİZ SERHAT SAĞIR
482 301 EMRE AVCI
483 302 SEYFETTİN ÇİÇEK
484 303 MEHMET ERKAN ZAĞIL
485 304 BURAK CAN KALENDER
486 305 EYÜP TOPACIK
487 306 YİĞİT MUTLU
488 307 VEYSİ MUHACIR
489 308 OSMAN TUNÇ
490 309 EMİRHAN BOZARSLAN
491 310 ALİ ÇAĞIN
492 313 HÜSEYİN KIR
493 315 OĞUZHAN ÇELEBİ
494 316 CEM TAHRAOĞUL
495 317 HÜSEYİN CAN BİÇEL
496 318 EREN BAŞ
497 321 BİLGE KAAN ÇAMSARI
498 323 ÖMER TALHA ÇUBUK
499 324 AHMET KAPLAN
500 325 ALPEREN GÜRYEL
2. Grup
Sınava Giriş Numarası Aday No Ad Soyad
501 326 MEHMET MERT AKTAŞ
502 327 TARIK KARATAŞ
503 328 SAMET KOCAOĞLU
504 329 EREN EFE
505 331 HADİ YİĞİT ALTUNKÖSE
506 332 OSMAN BİLİR
507 333 AHMET ETİLO
508 334 UMUT TEKCAN
509 338 İSA KAYA
510 339 AHMET ROHAT ATAY
511 342 VEYSEL TEKİN
512 343 ÖMER FARUK AVŞAR
513 344 MUHAMMED İBRAHİM HAZIR
514 345 İHSAN ARCAK
515 346 GÖKHAN UZUNGÜNDEŞ
516 347 OĞUZHAN AKSU
517 349 BARAN BOZANER
518 350 TOLGA ERGEN
519 351 YAKUP ERDOĞAN
520 352 MEHMET LEVENT ELİBAL
521 353 ÖMER ÖNDER
522 355 HAMZA ÜZEL
523 356 KADİR ÜZEL
524 357 ALİHAN USLU
525 358 SAMET KARKIN
526 359 İBRAHİM AŞKIN
527 360 CUMALİ SAK
528 362 MUSACAN SAMİ KAFALI
529 364 SERHAT ASRAĞ
530 365 ERAY ÇATAL
531 366 MEHMET REMZİ KARAASLAN
532 367 SAMİ KARACAN
533 369 İBRAHİM HALİL ARIKAN
534 371 MUHAMMET HASAN GÖÇER
535 372 MEHMET IŞIK
536 373 CANER TOP
537 375 FERHAT YEL
538 378 İBRAHİM BERZAN BOZKURT
539 379 BERK BİLİR
540 380 GÖKAY SİNA GÜNGÖR
541 381 ENES TÜRKOĞLU
542 382 MEHMET ÇELİMLİ
543 383 YUSUF OĞUR
544 388 AHMET BOLKAN
545 390 EMRE KALAY
546 391 MEHMET BARAN KAYMAZ
547 392 HASAN EMİR İRTÜRK
548 399 MEHMET ALİ BAŞARAN
549 400 MİKAİL KARAKÖSE
550 401 EDEBALİ ARIK
3. Grup
Sınava Giriş Numarası Aday No Ad Soyad
551 403 EREN CAN KARKACI
552 404 ALİ FURKAN ÇAKAS
553 405 BERAT TÜMKAYA
554 406 MERTCAN ERCAN
555 408 ONUR ERGEZER
556 410 HÜSEYİN YÜCEL
557 411 ÖMER FARUK TUNCER
558 412 MUSTAFA SAVAŞ KUTLAY
559 414 MUHAMMED SEFA YILDIRIM
560 417 SERKAN YOLCU
561 418 ÖZKAN ÇELİK
562 419 BARTUNÇ BİBERKÖKÜ
563 420 MUSTAFA ÇOBAN
564 421 BERAT SANCAR
565 422 ABDULKADİR YILMAZOĞLU
566 423 AHMET ÇELİK
567 424 AZAD ÇAPA
568 425 ONUR DEMİR
569 426 BATUHAN DURDU
570 427 FADIL SAYİM
571 428 ABDULLAH TOKAY
572 429 ABDULRIZA YILDIZ
573 430 HAKAN ÜZÜMBAĞI
574 431 AKIN EROL
575 432 HACIBERAT KÜNKÜL
576 433 ONUR ADLIM
577 434 YUSUF YILDIRIM
578 435 MEHMET ALİ YILDIRIM
579 436 SABAHATTİN GİZLEN
580 439 EMİN SAYAN
581 442 BERAT ALTUNBUĞA
582 443 MUSTAFA TURA
583 444 BÜLENT OĞUZ
584 452 ŞEVKET ENES ŞENSOY
585 453 CAN KİNAŞ
586 454 FEVZİ CAN